VYHLEDÁVÁNÍ
Právě se nacházíte :

Galavečer profesionálního Boxu a K1: Report
Bojové sporty | 05.01.2011 14:39:50 | redakce | zobrazeno : 13408x | komentáře : 0

Před závěrem roku se konala jedna z největších boxerských a K1 událostí. Akci pořádala agentura Hera společně se společností Heroes Gate. Galavečer byl spojený s charitou. Původně měl za každé odboxované kolo věnovat pivovar Ferdinand tisíc korun dětskému oddělení v Motole. Nakonec se charitativnímu daru připojila i agentura Hera a společnost Heroes Gate a na konto nemocnice šlo celkem 49.000 korun.

Večer se bojovalo o dva tituly, WKF INTERCONTINENTAL TITLE, který získal Jurij Bessmertnij z Běloruska, když porazil Tolju Hynanyana, a CZECH INTERNATIONAL LIGHT HEAVYWEIGHT TITLE, který získal Miguel Velozo z Kuby.

V jednom ze zápasů se měl utkat Luboš Vrňata s Jetonem Azemim. Vrňata se však omluvil, že kvůli zranění nemohl nastoupit. Původně vypsaný zápas +90kg v K1 tak nahradil zápas v kategorii do 86kg, ve kterém proti sobě nastoupili Radim Kušnirak a Filip Sýkora.

1. zápas (-90kg 4x3 min BOX)

V prvním zápase proti sobě nastoupili Radek Seman a Daniel Jerling. První dvě kola se borci jen "oťukávali" a vyhýbali se ranám. Ve třetím kole padlo pár pořádných ran. Nakonec vyhrál 2:0 na body Dan Jerling.

2. zápas (+90,71kg 6x3 min BOX)
Do prvního kola parádně nastoupil Pavol Polakovič, Tomáši Mrázkovi dáv
Láďa Kutil vs. Michal Bilakal jednu ránu za druhou. Ve druhém kole působil Polakovič již dost unaveně, dostal víc ran, než dal. V závěru kola padala jedna rána za druhou. Polakovič nabral druhý dech počátkem 5. kola, snažil se dávat rány, co mu energie stačila. Z 6. kola se oba borci snažili "vytlouct" maximum. Zápas vyhrál na body Polakovič.

3. zápas (-90,71kg 6x3 min BOX)
Ve třetím zápase proti sobě nastoupili Roman Kracík z Heroes Gate Teamu a Zoltán Béres z Maďarska. Roman nastoupil do prvního kola velmi útočně, Zoltánovi dával jednu ránu za druhou. Tomu nezbylo nic jiného, než se na Romana pořád věšet. Ve druhém kole poslal Kracík soupeře k zemi. Zápas skončil pravděpodobně zlomeným nosem Bérese a vítězstvím Romana Kracíka.

4. zápas (-86kg 3x3 min K1)
Čtvrtý zápas byl velmi krátký. Skončil v čase 2.46 poté, co Filip Sýkora poslal Radima Kušniraka k zemi.

5. zápas (+95kg 3x3 min K1)

V pátém zápase se utkal Petr Horáček z Hanuman Gym Praha s Pacomem Assim z Francie. Oba borci nastoupili parádně. V prvním kole došlo k počítání Petra Horáčka poté, co ho hodil Francouz na hrazení. Z počátku druhého kola to vypadalo, že Assi Horáčka sundá, byl opět počítaný. Potom se vše obrátilo, Horáček začal pořádně bojovat a během chvíle Assiho poslal k zemi. Ten ležel nehybně na zemi, musel nastoupit lékař a Assiho probrat. V té chvíli vstal celý sál a jásal nad Horáčkovým zakončením zápasu.

6. zápas (-90,71kg 6x3min BOX)
V dalším zápase proti sobě nastoupili Luboš Šuda a Joszef Nagy. V zápase byl jednoznačně lepší Luboš Šuda, který dával jednu ránu za druhou. Šuda vyhrál 3:0 na body.

7. zápas (-72,5kg 5x3 min K1) WKF INTERCONTINENTAL TITLE
pás WKF
Na tento zápas se naše redakce strašně těšila. Tolja je skvělý bojovník, jeho zápasy jsou vždy napínavé. Tentokrát se v ringu sešel s Jurijem Bessmertnijem z Běloruska. Vzhledem k tomu, že šlo o titulový zápas, v úvodu zazněla arménská i běloruská hymna. Oba borci nastoupili parádně. Boj měl pořádný náboj. Během prvního kola skončil Tolja 4x na zemi. Druhé kolo bylo trošku soustředěnější, oba bojovníci dávali přesně vyměřené kopy. Na závěr kola byl Tolja zahnán do rohu a dostal od Bessmertnije několik ran. Zápas vyhrál Jurij Besssmertnij TKO poté, co byl Tolja počítán.

8. zápas (-90kg 6x3 min BOX)

V předposledním zápase proti sobě nastoupili Láďa Kutil za Heroes Gate Team a Michal Bilak. Bylo vidět, že Láďa poctivě trénoval, měl výbornou formu! Počátkem prvního kola se kluci rozboxovávali. K závěru kola dal víc ran Kutil, jeho údery byly přesné a kontrolované. Ve druhém kole nedal Kutil Bilakovi žádnou šanci, dával jednu ránu za druhou. Michal Bilak byl v tomto kole počítán. Ve třetím kole musel nastoupit lékař poté, co začal Bilak krvácet z obličeje. Zápas byl ukončen a vyhrál Láďa Kutil. Parádní zápas!

9. zápas (-79,38kg 10x3 min BOX) CZECH INTERNATIONAL LIGHT HEAVYWEIGHT TITLE
Zápas našeho Tomáše Adámka a Miguela Veloza z Kuby byl dalším titulovým zápasem. Před zahájením zápasu tedy zazněla česká a kubánská hymna. Zápas byl vypsán na deset kol a deset se jich také odboxovalo. Vyhrál jej na body (96:97, 95:95, 96:97) Velozo a získal tak CZECH INTERNATIONAL LIGHT HEAVYWEIGHT TITLE.

Akce se nám velmi líbila, fanoušci byli skvělí. Je vidět, že v Čechách si bojové sporty tohoto druhu začínají upevňovat své místo, protože akci od akce je stále více diváků. Jediné, co by naše redakce vytkla organizátorům jsou prostory Lucerny, dá se tam sice vytvořit výborná atmosféra, ale bohužel nejsou balkónky v Lucerně uzpůsobeny na takové množství diváků.

Již teď se můžete těšit na další akci, která se bude konat 24. března v Aréně Podvinný Mlýn. Na akci se objeví Mike Tyson, který předá MMA pás asociace ISKA. Tak si nezapomeňte koupit svůj lístek včas!

Foto:
Kamila Vávrová pro Massbuilder.eu

Poznámka redakce:
Fotografie budou do galerie přidány během dnešního dne, snažíme se vybrat ty nejlepší! ;)

 

Seman vs. Jerling
Polakovič vs. Mrázek
Kracík vs. Béres
Kušnirak vs. Sýkora
Horáček vs. Assi
Šuda vs. Nagy
Hunanyan vs. Bessmertnij
Kutil vs. Bilak
Adámek vs. Velozo
Přečtěte si také
Komentáře k článku
Nick :
Nadpis :
Text :
Pět plus pět je :
Výsledek napište slovy!
Nejnovější fotografie
mt_008
Galerie : Bojové sporty
Vloženo : 28.11.2010
Heroes Gate_25
Galerie : Heroes Gate
Vloženo : 01.06.2010
Olympic Star - Lindsey Vonn
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.02.2010
Megan Fox 06
Galerie : Sexy models
Vloženo : 23.06.2009
Hidetada Yamagishi 03
Galerie : Kulturisti
Vloženo : 03.05.2009
Heather Mae French 03
Galerie : Fitness & Figure
Vloženo : 03.05.2009

Valid HTML 4.01 Transitional

TOPlist

optimalizace PageRank.cz

Massbuilder.eu ©2007, ISSN 1803-0483, Podmínky serveru
Publikování nebo další šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu redakce zakázáno.